Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
7
Data : Sobota, 7 marca

Kobiece Postacie Na Nieboskłonie – Pokaz Planetaryjny Na Żywo

Inne
Termin: niedziela, 8 marca 14:00

Miejsce: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne zaprasza na pokaz planetaryjny na żywo: Kobiece postacie na nieboskłonie.

Częstokroć, gdy myślimy o pozostawionych nam przez starożytnych opowieściach mitologicznych, skupiamy naszą uwagę głównie na męskich herosach pokroju Heraklesa czy Perseusza, przez co umykają nam trochę wątki opowieści, których bohaterkami są panie. A przecież większość tych przygód w ogóle by się nie wydarzyła, gdyby nie one. Znajduje to odzwierciedlenie na nieboskłonie, w mitach które stoją za nazwami konstelacji, planet czy gromad gwiazd. Podczas prowadzonego na żywo pokazu prześledzimy najciekawsze spośród tych historii celebrując w ten astronomiczny sposób tegoroczny Dzień Kobiet. Wszak muzą astronomii jest kobieta – Urania.

Niedziela – 8 marca o godz. 14:00.
Cena biletu – 6 zł.
Nie może Was zabraknąć!!

8 marca - Dzień Kobiet!
Z okazji święta wszystkich Pań, bilety na seanse tego właśnie dnia w Olsztyńskim Planetarium, dla wszystkich Pań i tych małych i tych dużych jedynie po 6 zł!!!
Zapraszamy!!!

 

Telefon
(+48 89) 650-04-20
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
aleja Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 28.03.2020