Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

3. Urodziny Klubu Mięta X Dj Tonka X True Music

Taneczne
Termin: sobota, 21 marca 21:00

Miejsce: Klub Mieta

Trzy lata temu ktoś wpadł na pomysł stworzenia miejsca, które wniesie powiew świeżości do olsztyńskiej sceny klubowej. Zaraził nim kilku przyjaciół i stało się - poczuliśmy Miętę.

Co weekend spotykacie u nas najlepszych polskich DJów, instrumentalistów i wokalistów. Świętowanie urodzin to okazja do zaproszenia kogoś spoza naszych granic. Rok temu gościliśmy Davida Penna, absolutną czołówkę światowej sceny house. Tym razem wybór padł na równie doświadczonego i doskonale wszystkim znanego DJa. Wspólnie z marką Ballantine's oraz #TrueMusic zapraszamy Was na nie lada gratkę muzyczną.
Panie i Panowie, kochani miętujący: trzecie urodziny Klubu Mięta uświetni DJ Tonka.

DJ Tonka, Thomas-René Gerlach - niemiecki DJ i producent aktywny od początku lat 90. Jego wczesne produkcje bywały inspiracją między innymi dla Daft Punk. Wkład Tonki w muzykę klubową jest nieopisany - założył wytwórnie Uplifting Records i Vivienne Records, dwie dekady temu zdobył uznanie jako świetny remikser, ale przede wszystkim wyróżnił się swoimi hitami, które sięgnęły mainstreamu - przecież wszyscy znamy Don’t be afraid i She knows you. Ale DJ Tonka to nie tylko te dwa najbardziej znane hity - w jego setach mamy niepowtarzalną okazję do usłyszenia autorskich remixów; jeśli dołożymy do tego niesamowite techniczne umiejętności DJskie dostaniemy receptę na kipiący energią parkiet i epicką imprezę.

Urodziny to czas prezentów. Mięta jednak podchodzi do tej kwestii odwrotnie i to my będziemy mieli dla Was prezenty - wśród nich trzecia edycja płyty Poczuj Miętę przygotowanej przez naszego rezydenta DJ Bolo; to właśnie on razem z DJem Skipkiem będą towarzyszyć naszemu gościowi.

Do zobaczenia w Mięcie!

3️⃣

Smak wieczoru: Ballantine's z lodową nutą
Start: 21:00
Wstęp: 20 PLN
Rezerwacje: 513 878 881 lub kontakt @ klubmieta pl
Muzyka: urodzinowy house
Wejście do klubu oznacza akceptację regulaminu dostępnego pod adresem http://klubmieta.pl/regulamin/

 

Telefon
513 878 881
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Świętej Barbary 9, 10-022 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020