Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Charytatywnie Dla Zwierzaków - Oldiss Koncert I Licytacja

Inne
Termin: sobota, 14 marca 19:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

Zespół Oldiss tworzy grupa przyjaciół mających za sobą wiele lat różnorodnych muzycznych doświadczeń, choć nie parających się muzyką zawodowo. Obecny projekt zaczął się od próby zinterpretowania, w sposób nietypowy i nieoczywisty, znanych coverów z różnych gatunków muzycznych – od muzyki klubowej, przez rock po standardy jazzowe. Z czasem pojawiły się również własne numery, które obecnie dominują w repertuarze grupy. Są one zakorzenione w muzyce rockowej, niemniej można w nich odnaleźć elementy innych stylistyk, jak np. jazzu, hip-hopu, muzyki etnicznej, a nawet współczesnej muzyki klasycznej. Oldiss gra muzykę elektryczno-elektroniczną w składzie:
- ANKA – wokal,
- Anna Śleszyńska-Górny – skrzypce elektryczne,
- Łukasz Złakowski – instrumenty klawiszowe,
- Piotr Górny – gitara basowa.
Zapraszamy serdecznie wszystkich zwierzolubów, koncert połączony z licytacją rękodzieła artystycznego na bezdomne zwierzęta, cegiełka od 15zł dostępna u nas w Galerii.
Otwórzcie Państwo serca, Razem możemy Więcej!
można przynieść dobrą karmę lub koce, może wrzucić grosik? a na pewno dobrze się bawić czyli przyjemne dla duszy łączymy z pożytecznym - pomocy nigdy za wiele!
Polecamy!!!

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020