Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
6
10
15
17
20
27
29

16 Rotariańska Majówka Lotnicza W Olsztynie

Festyny
Termin: niedziela, 24 maja 10:00

Miejsce: pin Aeroklub Warmińsko-Mazurski Sielska 34, 10-802 Olsztyn

Wydarzenie jest organizowane w formie pikniku z wieloma atrakcjami dla całych rodzin. Maszyny latające, prezentacje służb, karuzele, zjeżdżalnie, koncerty i animacje dla najmłodszych.

Rotariańska Majówka Lotnicza to przede wszystkim akcja charytatywna mająca służyć pozyskaniu środków na statutową działalność Rotary Club Olsztyn, z której przekazywane są środki na Fundusz Stypendialny, celem którego jest wspieranie najzdolniejszej, często potrzebującej młodzieży z naszego regionu. Rokrocznie imprezę odwiedza kilka tysięcy mieszkańców i wydarzenie te już na stałe wpisało się w kalendarz imprez rekreacyjnych w Olsztynie.

Całe wydarzenie organizowane jest z myślą o mieszkańcach naszego regionu oraz młodzieży, która w przyszłości będzie reprezentować nas na arenie światowej.

 

Adres
Lotnisko Olsztyn - Dajtki, Sielska 34, 10-802 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 31.05.2020