Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Malinowy Dzień Kobiet

Inne
Termin: sobota, 7 marca 18:00

Miejsce: Teatr Lalek

W sobotę, 7 marca 2020, w Olsztyńskim Teatrze Lalek będzie czas na przyjemności!

Tym razem, zamieniamy się w Malinową Gospodę - poczęstujemy malinami, a po spektaklu obdarujemy obfitościami od partnerów wydarzenia. Wśród prezentów znajdą się kupony i vouchery na kobiecy relaks, niecodzienną przygodę i regenerujący odpoczynek.

Na dużą scenie o 18:00 wkroczy „Balladyna”. Słowiańsko-szekspirowska bohaterka i przekorna kobieta.
Ten lalkowy spektakl to porcja wyśmienitego teatru – nie tylko ze względu na Słowackiego. Ta propozycja nie tylko przypomina nam klasykę literatury, ale również istotny temat o wielu kobiecych archetypach. Przecież Lalki grają dla dorosłych!

W tym dniu otworzymy wystawę pt. „CIE-NIE-MA”. Autorka grafik, Monika Jurga (mju-mju): „Cienie na pewno nie mają zmarszczek, nieuczesanych włosów, nie wyglądają na zmęczone, a długość ich nóg, czy figura zależą tylko i wyłącznie od kąta padania światła.”

Po wydarzeniu, wraz z biletem, zapraszamy do Moja Bawaria na imprezę z DJ-em – przy telefonicznej rezerwacji biletów można zamówić stolik w restauracji :D

Bilet na wydarzenie w cenie 40 zł.

 

Adres
10-447, Bartosza Głowackiego 17, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020