Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Dzień Kobiet Z Lekko Techno / Olsztyn / Pijana Czapla / Lista*

Taneczne
Termin: sobota, 7 marca 23:00

Miejsce: Pijana Czapla

Ponoć aby unieszczęśliwić kobietę, wystarczy nic nie robić. Dlatego my postanowiliśmy zrobić coś wyjątkowego! Dzień kobiet w klimatach muzyki elektronicznej, #house #melodictechno #progressive #techno #techhouse to gatunki które będą nam towarzyszyły tej nocy.

Specjalnie tez na tą okazję przygotujemy przestrzeń. Dodatkowo Panie wchodzą do nas tej nocy za darmo, ale jest jeden haczyk, mianowicie trzeba kliknąć "wezmę udział". Będziemy mieli też coś specjalnego na barze , ale o tym później.

Wracając do muzyki to za oprawę będą odpowiedzialni TAS czyli Feel, Kasia i Ntrst którzy znani są już dobrze Olsztyńskiej publice za sprawą niezliczonych imprez które tworzą od lat w niezrównanym klimacie, wiec to nie przypadek że i tym razem zagoszczą na naszej imprezie.

Oprócz tego swój magiczny występ zaprezentuje Wam Kalicky który jest odpowiedzialny za cykl imprez Lekko Techno, jest on też rezydentem legendarnego klubu Luzztro w którym odpowiada za czwartkowy rozkład jazdy. Piotr zwiedził chyba większość polskich miast, mogliście go też usłyszeć na kilku festiwalach.

To będzie wyjątkowa noc a wy będziecie jej częścią.

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020