Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Box Anima W Lesie Olsztyn

Koncerty
Termin: piątek, 20 marca 20:00

Miejsce: Las - Prosta 38, Olsztyn

Box Anima to krakowskie trio akustyczne, przekazujące swoją muzyką potężną dawkę surowych emocji. Największą przyjemność czerpią z eksperymentowania z możliwościami swojego instrumentarium. Od niezwykle charyzmatycznego głosu i niepokornej wiolonczeli (Natalia Orkisz), przez frenetyczną gitarę (Tomek Idziak) po nieoczekiwanie potężny cajon (Wiktor Machowski) w ich muzyce słychać inspiracje prog-rockiem, folkiem, art-rockiem, trip-hopem i progresywnym metalem spod znaku Toola.
Teksty Orkisz są poetyckie, ale bezkompromisowe. Każda z piosenek przynosi ze sobą swoją własną dramaturgię i niepokój, wprowadza słuchacza w swoją wrażliwość.

Ostatnie miesiące to dobry czas zespołu: zdobyli nagrodę na Studenckim Festiwalu Piosenki i zwyciężyli Festiwal Synestezje, występując m.in. na scenie krakowskiego klubu Studio jako suport zespołu KULT, przed ponad tysiąc-osobową publicznością. 22. lutego 2020 ukaże się ich debiutancka EPka „Niepokój”, promowana dwutygodniową, wiosenną trasą po Polsce.
Koncert w LESIE jest częścią tej trasy.

 

Adres
Las - Prosta 38, Olsztyn

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020