Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Stand-Up W Olsztynie: Ćwiek X Linke X Brudzewski

Kabaret, Stand-up
Termin: poniedziałek, 9 marca 20:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Czas na strzał z grubej rury! A najlepiej z dwóch!

Mistrz sztuk walki Maciej "Lobo" Linke i pisarz Jakub "wciąż bez ksywy" Ćwiek - dwa brodate Zbiry StandUpu - wjeżdżają z pełnym energii programem "Dwururka"! Opowiedzą o tym jaka jest prawdziwa cena piękna, o tym dlaczego niektóre matki są samotne, o zimnej wojnie z Wegatarianami, zdradach, facetach w ciąży, czy najbardziej patriotycznym polskim deserze! Chcesz fajnie spędzić wieczór? Walnąć z przyjaciółmi kilka shotów i zdrowo się pośmiać? Jeśli tak, "Dwururka" to strzał w dziesiątkę. Z obrzyna!

Jakub Ćwiek. Dosłownie. - Pisarz Polski, którego znają wszyscy miłośnicy fantastyki i... bywalcy jednego z warszawskich klubów, gdzie w stanie wskazującym przedstawił sięwszystkim. którzy. tam. byli. (tym samym stał się królem marketingu bezpośredniego.) Miłośnik kina i rocka, pisarsko stworzył szereg fantastycznych światów, w których jego humor jest najzabawniejszy ze wszystkich. Nie lubi żartować o Kościele, ale Jezus mu kazał.

Maciej "Lobo" Linke - Mistrz humoru anegdotycznie-dosadnego. Punch line'y praktykował w ringu i oktagonie, a także na matach do brazylijskiego ju-jitsu, którego jest utytułowanym championem. Dziesiątki razy mało nie zginął, co z perspektywy czasu jest bardzo zabawne. Ma też dwójkę dzieci, zwariowaną dziewczynę i przeszłość, o której "Masa" skonfabulowałby ze trzy książki. Wolno mu śmiać się ze wszystkiego, bo... kto mu zabroni?

Prowadzenie: Maciej Brudzewski

Bilety 25/35 zł

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020