Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Paweł I Marta Stawińscy W Klubie Sarp

Koncerty
Termin: czwartek, 5 marca 20:00

Miejsce: SARP

Paweł Stawiński jest muzykiem, wokalistą oraz pianistą. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej. Jest również magistrem filologii angielskiej. Swoje umiejętności artystyczne kształcił pod okiem wybitnych autorytetów muzycznych t.j Krystyna Stańko - znana wokalistka jazzowa, czy też Włodzimierz Nahorny - wielka postać polskiej pianistyki jazzowej.
Paweł jest laureatem wielu festiwali ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych. Potrafi śpiewać kontratenorem sopranowym, co jest niezwykle rzadką cechą i przez co porównywany jest do takich międzynarodowych autorytetów muzycznych jak Maxwell czy Vitas.
Paweł Stawiński jest również uczestnikiem polskich edycji programów telewizyjnych „X Factor” oraz „Mam Talent”. Jego występ w „Mam Talent” został uznany za jeden z najlepszych występów wszystkich dotychczasowych edycji.
Marta Stawińska jest polonistką oraz wokalistką. Ukończyła filologie polską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Śpiewem interesowała się od zawsze. Współpracowała z takimi osobistościami polskiej sceny muzycznej jak Robert Szpręgiel czy Anna Fabrello.
Pisze sztuki teatralne. Jest laureatką wielu przeglądów konkursów i festiwali wokalnych, a także teatralnych, na których to nierzadko wystawiała swoją własną twórczość. Pisze teksty do utworów muzycznych. Będąc żoną Pawła Stawińskiego współpracuje z nim, wspólnie koncertując oraz pisząc teksty do jego piosenek. Najpiękniejszą jej kompozycją jest córka Pola, a najlepszą rolą życiową jest powołanie matki.

 

Telefon
517 700 232
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Hugona Kołłątaja 14, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020