Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Zimowe Przesłuchania W Radiu Uwm Fm

Inne
Termin: czwartek, 27 lutego 15:00

Miejsce: Radio UWM FM Kanafojskiego 1, 10-957 Olsztyn

Lubisz radio? Ktoś mówił Ci, że Twój głos brzmi dobrze? Interesuje Cię to, co dzieje się w Olsztynie i najbliższej okolicy? A może masz fajny i oryginalny pomysł na audycję?

Zrób pierwszy krok! 25 i 27 lutego zapraszamy na zimowe przesłuchania w Radiu UWM FM. Daj sobie szansę! Przyjdź i opowiedz nam co Cię kręci.

============================================

Czekamy 25 i 27 lutego (wtorek i czwartek) od 15:00 do 18:00 w redakcji przy ul. Kanafojskiego 1 w Kortowie. Jeśli myślisz o pracy w radiu lub po prostu chcesz zacząć realizować się przy mikrofonie - zrób ten pierwszy krok! Tu nauczysz się wszystkiego od podstaw.

Jeśli studiujesz dziennikarstwo i komunikację społeczną lub inny pokrewny kierunek na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - współpracując z naszą redakcją możesz też zrealizować praktyki studenckie. Ale na przesłuchania zapraszamy każdego, kto chciałby dołączyć do naszego zespołu: licealistów, studentów, ale też osoby po studiach, które mają ciekawe zainteresowania, lubią alternatywne granie, znają się na kulturze, sporcie, żyją tym, co dzieje się w Olsztynie i nie boją się kontaktu z drugim człowiekiem, są ciekawi świata.

Podczas przesłuchań chcemy Was poznać i posłuchać, dlaczego zdecydowaliście się dołączyć do ekipy Radia UWM FM. Zapytamy o to jaki macie pomysł na siebie, dlaczego kręci Was radio. Nie odkładajcie tego na później!

 

Adres
Czesława Kanafojskiego 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020