Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Pod Kontrolą W Carpenterze

Koncerty
Termin: piątek, 21 lutego 21:30

Miejsce: Carpenter Inn

Pod Kontrolą ponownie w Kapciu!

Start: 21:30 / Wjazd: Free

Stałym bywalcom chyba nie musimy się przedstawiać, natomiast tych, którzy nas jeszcze nie znają odsyłamy niżej! ;)

Pod Kontrolą:

Gosia, Filip, Maciej i Paweł, czyli czwórka przyjaciół, których łączy miłość do muzyki. Zespół powstał w 2017 roku w Olsztynie i od tego czasu czynnie udziela się na scenie muzycznej. Członkowie zespołu łączą różnorodne inspiracje muzyczne i swoje indywidualne wizje w jedną całość, tworząc wybuchową mieszankę.

Co gramy?

Mówią, że rocka, którego lubimy przełamywać odrobiną elektroniki. Gramy żywiołowo. Na każdym koncercie przez bębny i bas szyby drżą jak przy trzęsieniu ziemi, z pieca gitarzysty bucha ogień, a wokalistka pragnienia słuchaczy gasi lepiej niż równikowa ulewa. W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas naszych występów pojawiają się mocne, rockowe i energiczne numery, jak również spokojniejsze oraz wolniejsze utwory. Nie zamykamy się w jednym gatunku.

Linki do muzyki:
https://www.youtube.com/watch?v=U5RENLzdyAk
https://www.youtube.com/watch?v=RZw8WkkNBTM

Facebook - https://www.facebook.com/podkontrola/
WWW - https://podkontrolaband.pl/

 

Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020