Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
7
Data : Sobota, 7 marca

Musical - "me And My Girl"

Spektakle
Termin: sobota, 21 marca 18:00

Miejsce: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM

"Me and My Girl" to musical stworzony przez Noela Gay'a. Jest osadzony pod koniec lat trzydziestych i opowiada historię nieposkromionego i nieokrzesanego dżentelmena cockneya, Billa Snibsona, który dowiaduje się, że jest czternastym dziedzicem hrabiego Hareford. Akcja rozgrywa się w Hampshire , Mayfair i Lambeth.

Bilety:
rezerwacja - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel: 89 524 63 90

CENA:
Ulgowy (Studencki): 20zł
Normalny: 40zł

 

Adres
Benedykta Dybowskiego 11, 10-719 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 28.03.2020