Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

Impro: Musical

Spektakle
Termin: czwartek, 20 lutego 19:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

Koncert promujący drugi album duetu Bolewski | Tubis pt. "Bez końca" w niezwykle klimatycznym miejscu w Olsztynie.

Radek Bolewski - perkusja, wokal
Maciej Tubis - fortepian, syntezator basowy

BILETY do nabycia w Galerii Usługa w cenie 35 zł.

Więcej o nas:
Nasza muzyka to niespotykane połączenie songwritingu i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo – o czym przekonała się już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedziliśmy w ramach trasy koncertowej promującej nasz album „Lunatyk” (premiera miała miejsce 9 marca 2018 roku).

Zaskakujący pierwiastek improwizacji, sprawia, że nasza muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop lub pop alternatywny w odważnej improwizowanej odsłonie.
Zagraliśmy m.in. na: Enea Spring Break 2019, Songwriter Łódź Festiwal, Manu Summer Jazz Syndays, Muzyka Zaklęta w Drewnie – Kraków, Dąbskie Wieczory Filmowe, Prom Kultury – Saska Kępa, a także: Teatr BOTO – Sopot, Blue Note – Poznań, Teatr Mały w Łodzi, Radio Łódź, Radio Lublin, Kwadratowa – Gdańsk i wielu klubach w całej Polsce.
To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają nam najwięcej
satysfakcji, a na scenie tworzymy tyle dźwięków ile musiałby zagrać kwartet.
Płyta „Lunatyk” została ciepło przyjęta zarówno przez publiczność,
jak i dziennikarzy muzycznych. Z utworami z naszej pierwszej płyty
gościliśmy na antenie, m.in.: „Trójki”, „Jedynki”, TVP Polonia, CGM, TVP Kultura, TVP 1, Radia Łódź, Radia Gdańsk, Liście Przebojów Radia RDC, Radia PIK Bydgoszcz, Radia Lublin, Radia Koszalin.
W listopadzie 2019 roku zarejestrowaliśmy utwory na drugą płytę
długogrającą "Bez końca", która ukaże się w 2020 roku.

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 28.09.2020