Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Pączek Czy Marchewka?

Warsztaty, Kursy
Termin: czwartek, 27 lutego 17:30

Miejsce: MOK Olsztyn Dąbrowszczaków 3, 10-538 Olsztyn

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty dotyczące szeroko pojętego tematu motywacji w procesie odchudzania, czyli jak tę motywację odnaleźć oraz utrzymać nawet kiedy łatwo nie będzie! ???????

Spotkania łączą w sobie ćwiczenia warsztatowe, dyskusje oraz mini-wykłady. Dzięki nim uzyskacie praktyczne umiejętności rozwiązywania konkretnych problemów, ponieważ przekazywana wiedza jest przede wszystkim „życiowa” – choć jednocześnie poparta naukowymi dowodami ?

? Co mnie motywuje...
Dotrzemy do rzeczywistych powodów, dla których uczestnicy chcą się odchudzać, czyli poszukujemy motywacji wewnętrznej.

? A co demotywuje....
Przyjrzymy się „kosztom” związanym z odchudzaniem oraz określimy czego potrzebujemy aby sprostać trudnościom. Przymierzymy się do decyzji o odchudzaniu w oparciu o moduł 1 i 2.

? Jedzenie to przyjemność!
Przyjemność w kontekście odchudzania jest najczęściej pomijaną kwestią – tymczasem jest ona nam niezbędna do wprowadzenia trwałych zmian. Razem nauczymy się jak „mieć frajdę” na diecie.

? A co z ulubionym jedzeniem?
Nauczymy się, że ulubionego jedzenia nie warto odstawiać nawet podczas odchudzania oraz tego jak je połączyć z dietą aby nie zrujnować dotychczasowego wysiłku.

? Trudne sytuacje
Będziemy mówić o wszystkich dietetycznych potknięciach i o tym dlaczego niepowodzenia są nieodłączną częścią procesu odchudzania. Nauczymy się wykorzystywać strategie radzenia sobie
z najtrudniejszymi sytuacjami.

? Jak więc się zabrać za odchudzanie?
Nauczymy się wyznaczać sobie realistyczne cele dietetyczne, możliwe do osiągnięcia w bieżącej sytuacji życiowej.

Cykl warsztatów poprowadzi Monika Górecka

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.08.2020