Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
14
19
Data : Poniedziałek, 19 października
26
Data : Poniedziałek, 26 października
31

Piosenki O Miłości Z Zespołem Rodzinnym Pasja

Koncerty
Termin: piątek, 14 lutego 17:00

Miejsce: Książnica Polska

"Niech stanie się strach!"

"Haxan" - jeden z najznamienitszych filmów w historii kina niemego. Pierwszy horror dokumentalny, tudzież dokument z elementami horroru. Najsławniejsze dzieło szwedzkiego reżysera Benjamina Christensena. Film, który już niedługo obchodzić będzie setną rocznicę wypuszczenia na ekrany, a który w chwilę po swojej premierze został nazwany kontrowersyjnym i 'nienadającym się do publicznych pokazów'. Majstersztyk pod względem formy, scenografii i gry aktorskiej, który przenosi nas w ponury świat mitów, legend i przesądów związanych z czarnoksięstwem i burzliwym, dramatycznym okresem polowań na czarownice.

Vintage Horror Show zaprasza wszystkich już 13.02.2020 roku (czwartek) do Centrum Książki w Olsztynie na pokaz kinematograficznego kunsztu zawartego w "Haxan". Zaczynamy o 17:30.

Wstęp wolny!

Film zostanie wyświetlony w wersji anglojęzycznej, z polskimi napisami.

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 01.10.2020