Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Emocje Małego Dziecka. Jak Je Zrozumieć?

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 29 lutego 10:00

Miejsce: Malta Cafe Lelewela 6A, 10-021 Olsztyn

Zapraszam na warsztat „Emocje małego dziecka. Jak je zrozumieć?”

UWAGA ZAPISY!!!
ZAPISY: 501-533-524 Anna Huzik
Zapisy do 26.02.2020

Zastanawiasz się czasami dlaczego Twoje dziecko zachowuje się według Ciebie nieadekwatnie do sytuacji? Dziwią Cię reakcje malucha i nie wiesz jak sobie z nimi radzić? Uważasz, że Twoje dziecko zbyt emocjonalnie reaguje? Lub po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę wychowawczą? Jeżeli tak to zapraszam na warsztat „Emocje małego dziecka. Jak je zrozumieć?” z cyklu warsztatów wychowawczych.

Emocje, dlaczego to takie ważne? Okazując zrozumienie dla emocji oraz wsparcie w trudnych momentach, stworzysz dziecku warunki do rozwoju emocjonalnego, społecznego oraz intelektualnego. Prawidłowy rozwój emocjonalny prowadzi do budowania poprawnych relacji społecznych w przyszłości a przede wszystkim do budowania stabilnej relacji rodzic-dziecko, która jest podstawą do pełnego rozwoju w następnych latach życia.

Podczas spotkania omówimy:
 Trudności rodzica.
 Po co są emocje?
 Dlaczego rozpoznawanie i nazywanie uczuć jest takie ważne?
 Jak uczyć dzieci rozpoznawać i nazywać uczucia?
 Jak pomóc dzieciom w radzeniu sobie z „trudnymi” emocjami?

Anna Huzik- Jestem psychologiem oraz trenerem umiejętności psychospołecznych. Swoją wiedzę teoretyczną zdobywałam na Uniwersytecie Humanistyczno Społecznym SWPS w Warszawie oraz Szkole Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Intra. Ukończyłam także kurs na mediatora rodzinnego, szkolenie na realizatora programu "Szkoła dla Rodziców i Wychowawców" oraz III-stopniowy kurs terapeuty behawioralnego dzieci z autyzmem. Na co dzień pracuję z dziećmi oraz ich rodzinami wspierając obie strony w rozwoju i wychowaniu. Prywatnie jestem mamą dwóch energicznych córeczek.

Cel warsztatu: Rozpoznawanie oraz radzenie sobie z emocjami małego dziecka.

 

Adres
Lelewela 6a, 10-021 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 15.08.2020