Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
14
19
Data : Poniedziałek, 19 października
26
Data : Poniedziałek, 26 października
31

Piątek X Miętolove X Exo & Wuer

Taneczne
Termin: piątek, 14 lutego 21:00

Miejsce: Klub Mieta

Mięta Was kocha, Wy też kochacie Miętę.

Dla zakochanych i nie, tych w parach i solo, serwujemy Pinky Ginky, nasz autorski drink oparty na truskawkowym ginie. Do każdego drinka dostaniecie balon w którym znajdziecie los. I obiecujemy Wam, że każdy los wygrywa.

Na konsolecie dwóch miętowych rezydentów, ale przede wszystkim wieloletnich przyjaciół:
Exo - imprezowy automat, któremu nie straszna żadna impreza. Posiada bogaty arsenał imprezowych bangerów i doskonale wie jak ich uzyć! Niczym nalot dywanowy atakuje z nienacka każdy parkiet.
Wuer - przedstawiciel olsztyńskiej sceny hip-hopowej. DJ oraz właściciel studia nagrań Make Some Noise. Muzycznie otwarta głowa, choć najlepiej czuje się łącząc gatunki urban music.

 

Telefon
513 878 881
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Świętej Barbary 9, 10-022 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 01.10.2020