Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Bujowanie I Kotom Pomaganie

Inne
Termin: wtorek, 18 lutego 19:00

Miejsce: Kocia Kawiarnia Olsztyn Kocha Koty, pl. Jana Pawła II 4

Olsztyńscy miłośnicy planowania Bullet Journal spotkają się po raz pierwszy! Bullet Journal (w skrócie BuJo) – system organizacji zadań, planowania. Polega na samodzielnym tworzeniu list, kalendarzy i innych układów. Twórcą bullet journal jest Ryder Caroll.
Sposoby planowania i prowadzenia notesu do bullet journal mogą być różne i bardzo inspirujące, dlatego spotkajmy się, aby wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

Spotkanie odbędzie się w Kociej Kawiarni Olsztyn Kocha Koty, gdzie podopieczni Fundacji Mruczący Terapeuta oczekują na dom. Będzie to więc doskonała okazja, aby wspomóc działania Fundacji. Podczas spotkania będziecie mogli przynieść swoje niepotrzebne przydasie (naklejki, pisaki, karteczki) i kupić inne za symboliczną kwotę. Całkowity dochód zostanie przekazany na kociaki.
To jak, wchodzicie w to?

Lliczba miejsc ograniczona do 15 osób.
Wstęp: 10 zł (w cenie kawa lub herbata ?)

 

źródło wydarzenia

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020