Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

Międzynarodowy Dzień Obszarów Wodno-Błotnych I Bagiennych

Inne
Termin: środa, 5 lutego 17:30

Miejsce: Muzeum Przyrody ul. Metalowa 8, 10-603 Olsztyn

Spotkanie z okazji „Międzynarodowego Dnia Obszarów Wodno-Błotnych i Bagiennych” zorganizowane wspólnie z Regionalną Dyrekcją Ochrony Środowiska w Olsztynie, połączone z prezentacją filmu J. Ulatowskiego z Olsztyna pt. „Tajemnicze rzeki”.

Międzynarodowy Dzień Ochrony Terenów Wodno-Błotnych i Bagiennych nazywany także Dniem Mokradeł został utworzony celem zwrócenia uwagi na znaczenie terenów podmokłych i bagiennych dla środowiska przyrodniczego i życia człowieka. Drugim celem jest przypominanie (uświadamianie), że są to siedliska na całym świecie zagrożone i wymagające ochrony. Wykład wprowadzający wygłosi p. Aleksandra Rzodkiewicz z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Olsztynie, a po wykładzie odbędzie się prezentacja filmu J. Ulatowskiego pt. ”Tajemnicze rzeki”.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 28.09.2020