Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Absys Records: Homecoming

Inne
Termin: sobota, 22 lutego 22:00

Miejsce: Carpenter Inn

Długo wyczekiwany powrót Absys Records do Asylum City, gdzie z oficjalną imprezą wytwórnia nie gościła praktycznie od listopada 2016 roku. Tęskniliście? Tym razem spotkamy się, zagramy, porozmawiamy i wypijemy wspólne zdrowie w iście doborowym i zacnym towarzystwie, w sobotę 22-go lutego w Carpenter Inn Irish Pub. Specyficzny, wyjątkowy i prawdopodbnie jedyny w 2020 roku czas umilą muzycznie:

Radicall (Absys Records / ODRA)
Pawel Sho (Absys Records)
Domel (Absys Records)
Aeromatic (Night Rabbit / Audioteka Kolektyw)
Rundaski (Naturalna Selekcja / Future Science DnB)
+ goście

Uwaga ilość biletów może być ograniczona. Organizator zastrzega prawo do odmowy sprzedania biletu w przypadku dużego zainteresowania. Cena wejściówki w dniu imprezy i w przedsprzedaży (soon) to 20 zł. Startujemy o 22:00 a kończymy około 5-6 rano.

 

Adres
Stare Miasto 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020