Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

Wystawa Rekinado Miłości

Wystawy, Wernisaże
Termin: piątek, 21 lutego 10:00

Miejsce: Galeria Dobro

Rekinado Miłości – Konrad Żukowski & Bella Ćwir

Czym jest miłość jeśli nie tornadem wściekłych, krwiożerczych rekinów? Zapraszamy na wernisaż wystawy prac i koncert piosenek.

Konrad Żukowski – rocznik 1995, ukończył ASP w Krakowie w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka, studiował na University of Applied Arts w Wiedniu. Uczestnik wystaw zbiorowych oraz indywidualnych, m.in. w galeriach Jak zapomnieć w Krakowie, Serce Człowieka w Warszawie, Grey House Foundation w Krakowie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, Rondzie Sztuki w Katowicach, BWA Bielsko-Biała, CSW Łaźnia w Gdańsku. Maluje ludzkie ciała w miłosnym uścisku i egzotyczne zwierzęta. W Galerii Dobro zobaczymy prace z wątkiem adolescencji i natury.

https://www.instagram.com/xkonrd
https://www.konradzukowski.com/

Bella Ćwir – artystka, piosenkarka, performerka, stylistka. Nienawistny rap o bogactwie i afterach. Nie chcesz być sb tylko nią. Wszystkie laski stają teraz w kole.

https://enjoylife.bandcamp.com/album/bella-wir
https://soundcloud.com/bellacwir
https://www.youtube.com/watch?v=6GMtLWbugTw
https://bellacwir.cupsell.pl/k/all
https://www.dwutygodnik.com/artykul/7807-moze-mysla-ze-bella-istnieje-naprawde-i-jest-kobieta.html
https://www.instagram.com/bellacwir

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Stare Miasto 24/25, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 21.09.2020