Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Wesele Wesel Dla Klientów I Przyjaciół Twoich Wodzirejów

Inne
Termin: sobota, 15 lutego 19:00

Miejsce: Restauracja Tatarak Olsztyn Bałtycka 89, 10-900 Olsztyn

Drodzy Przyjaciele,
z niezmierną radością zapraszamy Was na niezwykle ważne dla nas wydarzenie! Przeżyjcie swoje wesele z nami jeszcze raz!!!
15.02.2020 r. (w terminie jakże walentynkowym) chcemy Was zaprosić na jedyny prowadzony przez nas taki bal. Po raz pierwszy, ale mamy nadzieję - nie po raz ostatni :)
Chcemy spotkać tam ludzi, którym prowadziliśmy lub będziemy prowadzić wesele. Chcemy spotkać tam Przyjaciół Twoich Wodzirejów i wspólnie z Wami bawić się najlepiej, jak potrafimy.

Termin: 15.02.2020 r.
Miejsce: Restauracja TATARAK w Hotelu Kur
Cena: 150zł/os.

Płacicie tylko za catering i koszty organizacji. My będziemy tam dla Was, żeby podziękować Wam, za Wasze zaufanie i wszystkie ciepłe słowa.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.02.2020