Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Szkolenie Olsztyn: Wykrywanie Kłamstwa I Magia Mowy Ciała

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 22 lutego 10:00

Miejsce: Olsztyn

Czy łatwo jest rozpoznać, że ktoś kłamie? Oczywiście, że nie. Jednak ciało wysyła sygnały, które mogą nas naprowadzić na właściwy trop i zdradzić kłamcę. Wystarczy zgłębić wiedzę dotyczącą mowy ciała i "przecieków" kłamstwa, a znacznie łatwiej złapiemy kłamcę na gorącym uczynku ;-)

To pierwsze takie szkolenie w Olsztynie! Zapraszam na szkolenie podczas którego dzięki treningowi mowy ciała i mikroekspresji oraz analizie lingwistycznej nauczymy się rozpoznawać oznaki kłamstwa. Porozmawiamy także o mitach dotyczących kłamania i przeanalizujemy materiały filmowe z wypowiedziami kłamców.

Znajomość mowy ciała rozwija naszą inteligencję emocjonalną. Komunikowanie niewerbalne stanowi ponad 60% naszej komunikacji i odbywa się poprzez przekazy niewerbalne czyli postawę, gestykulację, mimikę i ton głosu. W ciągu zaledwie kilku sekund od chwili, gdy zobaczymy nową osoby i zanim zdąży ona jeszcze cokolwiek powiedzieć - wyrabiamy sobie już opinię na jej temat. To efekt pierwszego wrażenia (first impression). Na podstawie wyglądu i mowy ciała decydujemy także czy jakaś osoba jest godna zaufania, sympatyczna, kompetentna i inteligentna, a te cechy są kluczowe w budowaniu relacji, podczas negocjacji oraz w obsługi klienta.

Dzięki udziałowi w tym szkoleniu i treningowi mowy ciała oraz mimiki twarzy nauczysz się nie tylko łatwiej rozpoznawać oznaki kłamstwa, ale także wpływać na emocje innych ludzi, wzbudzać ich sympatię i zaufanie oraz prawidłowo odczytywać ich zachowania.

Cena za udział w szkoleniu - 250 zł

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszę o napisanie prywatnej wiadomości na FB lub maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej szczegółów - wkrótce.

O mnie:
Alina Stasiak - PR Manager i specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej. Obecnie właściciel Agencji IMAGE TEAM współpracującej z osobami publicznymi i artystami w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej, organizacji koncertów, eventów oraz komunikacji w nowych mediach. Certyfikowany Trener Instytutu Komunikacji Niewerbalnej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations I koordynator Klubu “Personal PR I PR Gwiazd”. Autorka książki “Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek I markę osobistą?” oraz bloga “Alina Stasiak Wizerunek I marka osobista” (www.alinastasiak.pl), a także artykułów w “Marketing&Biznes, “Proto”.

Certyfikaty:
- Ekspert rozpoznawania ekspresji mimicznych - Instytut Komunikacji Niewerbalnej, Warszawa
- Trening mowy ciała i mikroekspresji – Instytut Komunikacji Niewerbalnej, Warszawa
- Emocjonalna Mapa Twarzy – Instytut Komunikacji Niewerbalnej, Warszawa
- Micro Expressions Expert Level – Paul Ekman Group

 

Wspierane przez iCagenda

POLECAMY

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.02.2020