Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

Szafa Kapsułowa

Warsztaty, Kursy
Termin: piątek, 7 lutego 19:00

Miejsce: Plank Pilates Studio Olsztyn Barczewskiego 10/10, 10-061 Olsztyn

Zapraszam na warsztat stylistyczny, podczas którego dowiecie się, jak w prosty sposób stworzyć własną kapsułkę, czyli szafę małą, ale składającą się z ubrań świetnej jakości, idealnie do siebie pasujących i nadających się na wszystkie możliwe okazje - od pójścia do pracy, na wieczorowej gali kończąc.

Oprócz zasad, trików i podpowiedzi dotyczących Capsule Wardrobe i Slow Fashion, na warsztatach zobaczysz moją szafę kapsułową, którą przetransportuję do Plank Pilates Studio, tak byście mogły przekonać się na żywo, jak taka szafa może wyglądać i z ilu elementów może się składać.

Razem z Martą zapraszamy 07.02.2020 na 19:00 do Plank Pilates Studio.

Koszt warsztatów: 70 zł

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 21.09.2020