Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Warsztat O Marzeniach I Celach

Warsztaty, Kursy
Termin: czwartek, 13 lutego 17:00

Miejsce: Studium Rozwoju Osobistego - 10-546 Olsztyn

Luty to dobry miesiąc na weryfikację noworocznych postanowień. Ciekawe, ile z nich zostało odroczonych na przyszły czas. Bo przecież „życie mam tylko jedno…” :)
Z postanowień dosyć łatwo jest zrezygnować. Ale z marzeń? NIEEE! Marzenia są po to, żeby je spełniać. Dlatego my w lutym sporządzimy sobie mapę marzeń, którą zamiennie nazywamy mapą skarbów. Prawda, że pięknie brzmi? Nasze pragnienia zostaną nazwane, ucieleśnione, zwizualizowane.
Wybierzesz sobie dowolną technikę: możesz rysować, malować, wyklejać, zrobić kolaż. Materiały Ci dostarczymy.
Ale to jeszcze nie wszystko. Po części z marzeniami w tle, przejdziemy do konkretów. Konkretem zajmie się Paulina, która zamieni słowo marzenie na CEL i właśnie z celami będzie z nami pracować.
Paulina poruszy następujące obszary:
1. przekonania drogą do realizacji celów.
2. SMARTER - definicja celu.
3. Wyznacz swój cel! Od strategii do konkretnych operacji.
4. Techniki wspomagające realizację celów.

Całości będzie towarzyszyć przyjazna atmosfera i zapach pysznej kawy. Będziemy się słuchać, wzmacniać, uczyć się od siebie. To będzie fajny piątek.
Logistyka:
Kiedy: 7 lutego
Inwestycja w swój rozwój- 119 zł
Konieczne jest wysłanie swojego zgłoszenia na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Info: 695-204-847 lub 694-458-467
Prowadzenie: Paulina Rotuska-Tuszyńska (bio w komentarzu) i Agnieszka Ewald

 

Adres
Kopernika 12 / 3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.02.2020