Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Jak Rozmawiać Z Nastolatkami?

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 15 lutego 18:00

Miejsce: Klub Aktywnej Rodziny Pajacyk Niepodległości 85, 10-046 Olsztyn

Czasami nastolatki uciekają od nas, separują się od nas i świadczy to o ich normalności. Bywa, że lepiej nie wchodzić do jego pokoju! Czasami jest im ciężko z nami wytrzymać. Co wtedy robić?
Jak z nimi rozmawiać? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć podczas spotkania z Moniką i Marcinem Gajdami :)

Monika i dk. Marcin Gajdowie – spełnione małżeństwo, rodzice czwórki dzieci; terapeuci i rekolekcjoniści. Na co dzień mieszkają w Bolechowie na Pomorzu Zachodnim, skąd co jakiś czas wyruszają w Polskę, by prowadzić liczne wykłady, konferencje i rekolekcje. Swoim doświadczeniem zawodowym dzielą się między innymi poprzez liczne publikacje. Do tej pory ukazały się m. in.: „Rodzice w akcji’ (książka i audiobook), „Rozwój. Jak współpracować z łaską?” (książka i audiobook) oraz „Świątynia. Wprowadzenie do kontemplacji”.

Monika to pedagog ogólny i specjalny, choreoterapeutka i terapeuta chrześcijański. Marcin – diakon stały, lekarz, magister nauk o rodzinie, terapeuta chrześcijański. Jest też autorem pieśni religijnych (m.in. „Pomódl się Miriam”, „Wykrzykujcie Bogu”, „Zmartwychwstał Pan”).
Małżonkowie opracowali własne podejście terapeutyczne – Chrześcijańską Terapię Integralną (ChTI). Są też inicjatorami powstania Przyjaciół Miłości Miłosiernej oraz fundatorami Fundacji Theosis.

Obecnie nagrywają audiobook ,,Rodzice nastolatków w akcji”. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek i audiobooków Państwa Gajdów.

Termin: sobota 15.02.2020 r., godz. 18.00-19:30
Lokalizacja: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA, al. Niepodległości 85 w Olsztynie, sala 3
Spotkanie autorskie:
Cena: 20 zł od osoby
Liczba miejsc: 40 osób

Prosimy o zgłoszenia przez formularz uczestnictwa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEKgAeq1Bhju7Xr8EaMTlpmYEaorLYCnTlmNH_utIZm3x0BQ/viewform

 

Adres
Klub Aktywnej Rodziny Pajacyk Niepodległości 85, 10-046 Olsztyn

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.02.2020