Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
14
19
Data : Poniedziałek, 19 października
26
Data : Poniedziałek, 26 października
31

Ballyturk

Książki
Termin: wtorek, 11 lutego 19:00

Miejsce: Sala kameralna pod Amfiteatrem

Przemysław Wasilkowski czyta Endę Walsha. Prosta historia dwójki wyobcowanych ze świata freaków, pochłoniętych całkowicie rytuałami codzienności i stwarzaniem ze słów swego mitycznego miasta Ballyturk. Kim są dla siebie? Braćmi? Najbliższymi przyjaciółmi? Może ocalałymi po apokalipsie ostatnimi ludźmi na ziemi? Wszystko wskazuje na pewien rodzaj miłości. Nic jednak nie trwa wiecznie. Ich symbiozę zakłóca wizyta tajemniczego gościa…

Wstęp wolny.

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
Zamkowa, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 01.10.2020