Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

Łowcy, Zbieracze,praktycy Niemocy

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: czwartek, 6 lutego 18:00

Miejsce: Galeria Dobro

Łowcy, zbieracze, praktycy niemocy to najważniejsza  książka o polskiej transformacji. Z Tomaszem  Rakowskim porozmawiamy o degradacji, rozpadzie,  latach 90. oraz o wspólnotowości i Mongolii.

Tomasz Rakowski – etnolog, antropolog kultury, kulturoznawca. Autor książek "Łowcy, zbieracze, praktycy niemocy" oraz "Przepływy, współdziałania, kręgi możliwego. Antropologia powodzenia". Rakowski zajmuje się antropologicznymi badaniami biedy i bezrobocia, badaniami oddolnych procesów modernizacyjnych, antropologią sztuki współczesnej i partycypacyjnej, etnograficznie zorientowaną animacją kultury oraz najnowszymi metodologiami etnograficznymi.

Prowadzenie: Artur Sobiela.

 

Telefon
89 522 13 72 (centrala), 89 522 13 70 (Informacja kulturalna)
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
Stare Miasto 24/25, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 21.09.2020