Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

W Tonacji Wiosny

Inne
Termin: poniedziałek, 10 lutego 18:00

Miejsce: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

Wyobraźmy sobie wczesną wiosnę w kwiatach i to, że ktoś zaprasza na księżycową kawę, bo czemu nie? Namiastkę snu na jawie w słowie, muzyce i obrazie oferuje wieczór poetycko-muzyczny „W tonacji wiosny”, organizowany przez Warmińsko-Mazurski Oddział Dziennikarzy Polskich oraz Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne w dniu 10 lutego o godzinie 18 w sali pod kopułą Olsztyńskiego Planetarium.

Na scenie: koncert Elżbiety i Andrzeja „Andymiana” Mierzyńskich z udziałem poetki Hanny Szymborskiej. Spotkanie inauguruje VII Dni Seweryna Pieniężnego na Warmii i Mazurach. Zapraszamy, wstęp wolny.

 

Telefon
(+48 89) 650-04-20
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
aleja Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 28.09.2020