Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Rabarbarowy Koncert! Akademia & Savage Delight

Koncerty
Termin: piątek, 7 lutego 19:00

Miejsce: Rabarbar Staromiejska 6, 10-018 Olsztyn

Zapraszamy Was serdecznie na niespotykany koncert olsztyńskich zespołów, który odbędzie się 7 lutego!
Wystąpią dla was:

AKADEMIA

AkademiA Heavy Rock N Roll Band
Trio : Piotr Falkowski - gitara, śpiew
Grzegorz Kurant - bas
Błażej Majewski - perkusja
AkademiA to autorskie, melodyjne granie bez granic.
Rock, progresja,funk, melodyjny punk....
Zapraszamy do słuchania i koncerty....
AkademiA

Savage Delight

Wszystko zaczęło się gdy Artur Chrostowski (obecnie gitara solowa, kompozycja, klawisze) postanowił znaleźć kilka osób do pogrania w garażu. Był rok 2014, przychodzili różni ludzie z różnym zapałem i umiejętnościami. Ostatecznie, na jego ogłoszenie odpowiedział Darek Kawiorski (wokal, perkusja, gitara, klawisze i kompozycja) i to właśnie on przyszedł z konkretnymi pomysłami i zaangażowaniem do zaprezentowania utworów na scenie. Powstała wtedy również nazwa zespołu - Savage Delight, która pozostała do dzisiaj. Po wielu próbach pojawiły się również i pierwsze koncerty już w roku 2014. Dwa lata później, do zespołu dołączył Marek Mirosławski (gtara rytmiczna, wokal, perkusja) wchodząc na stałe do obecnego składu zespołu. Na przestrzeni kolejnych lat odbyło się wówczas kilkanaście koncertów Savage Delight w obrębie Olsztyna (m.in. Revolver, pub Sarmata, Stara Fabryka, Toast). W roku 2019 do “Sawedżów” dołączył znakomity muzyk, Wojciech Watras (bas, skrzypce, klawisze, wokal, kompozycja, urok osobisty) dodając od siebie, tak lubianego przez owych muzyków, grunge’owego klimatu jak również podnosząc muzyczne wartości grupy.

Zapraszamy bardzo mocno na ten wyjątkowy koncert, który nie obejdzie się bez wielkiej mocy z głośnika! Na barze mamy pyszne drinki i piwka, a na scenie głośną i nietuzinkową muzykę!
Tylko przychodzić, pić, słuchać i oddawać się klimatowi!

Wjeście jedyne 10zł/os.!
Startujemy:
Bramka - godz. 19:00
Savage Delight - godz. 20:30
AkademiA - godz. 21:10

 

Adres
Staromiejska 6, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020