Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
14
19
Data : Poniedziałek, 19 października
26
Data : Poniedziałek, 26 października
31

Poranne Zajęcia Jogi

Rekreacja
Termin: wtorek, 25 lutego 09:30

Miejsce: Miejsce Wspierania Rodzicielstwa, Olsztyn, ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP

1Już od 4ego lutego zapraszam na zajęcia jogi do nowej grupy. Przyjdź - sprawdź czy joga to coś dla Ciebie, zadbaj o siebie, uwolnij się od bólu, rozluźnij ciało i umysł i po prostu poczuj się lepiej! :)

Codziennie zmagamy się ze stresującymi sytuacjami, żyjemy w ciągłym biegu, załatwiamy tysiące spraw. Przez to wszystko zapominamy o sobie i o tym, że czasem trzeba zwolnić tempo. Podaruj sobie ten czas, naucz się być tu i teraz, słuchaj swojego ciała i zostaw na godzinę cały świat za drzwiami. Poranna joga ładuje baterie na cały dzień, nastawia pozytywnie umysł i pomaga sprostać czekającym wyzwaniom.

Dlaczego joga?
Joga wzmacnia i uelastycznia całe ciało poprzez łagodne ćwiczenia. Uwalnia od bólu pleców, głowy i pomaga na bezsenność. Zmniejsza stres, napięcia w ciele i zwiększa odporność organizmu. Dzięki temu lepiej się czujemy i wyglądamy ? Joga może być także świetnym uzupełnieniem innych aktywności, np. biegania.

Moja joga
Na moich zajęciach jogi chcę abyśmy na czas ich trwania skoncentrowali się tylko na sobie – na swoim ciele, oddechu i odczuciach. W trakcie ćwiczeń poruszymy wszystkie mięśnie, wzmacniając je i łagodnie rozciągając. Szybko zauważysz, że ból pleców ustał, jesteś silniejsza/-y, Twoje zakresy ruchu się zwiększyły, czujesz się lepiej i jesteś spokojniejsza/-y i bardziej pewna siebie. Na zajęciach oprócz ćwiczeń fizycznych (asan) wykonujemy techniki oddechowe, elementy medytacji i relaksację - wszystko to ma na celu rozluźnienie naszego ciała i uspokojenie umysłu.

Prowadzę zajęcia jogi w nurcie vinyasa - jest to joga dynamiczna, podczas której nie zostajemy długo w jednej pozycji, a ruch jest zsynchronizowany z oddechem. Praktyka jest tak skonstruowana, że kolejne asany przygotowują nas do wykonania następnych, abyśmy po sesji czuli się harmonijnie.

Dla kogo?
Zajęcia są przeznaczone dla dorosłych osób stawiających swoje pierwsze kroki w jodze oraz powracających na matę po dłuższej przerwie. Każde ćwiczenie zostanie dopasowane do uczestników i ich możliwości.

Kiedy i gdzie?

Miejsce Wspierania Rodzicielstwa, ul. Sikorskiego 23, sala 118 (budynek TWP, wejście narożne od strony ul. Synów Pułku - pod telebimem, I piętro)

Wtorki i czwartki:

9:30-10:30
Obowiązują wcześniejsze zapisy

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 01.10.2020