Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
14
19
Data : Poniedziałek, 19 października
26
Data : Poniedziałek, 26 października
31

Alicja Borsiak - Śleszyńska Wystawa- Sen I Jawa

Wystawy, Wernisaże
Termin: piątek, 14 lutego 19:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

Alicja Borsiak – Śleszyńska - Wierzę w to, że te dwa na pozór tak przeciwstawne sobie stany SEN i JAWA w przyszłości stopią się w pewnego rodzaju rzeczywistość absolutną- NADREALNOŚĆ. Tworzę obrazy ceramiczne inspirowane światem basni i przyrodą Warmii. Tworzone obrazy często mają postać oniryczną, która polega na wykreowaniu świata przedstawionego na wzór marzeń sennych. Często postać ludzka ujęta jest w akrobatycznym geście w otoczeniu abstrakcyjnym, sprowadzającym się do figur geometrycznych. Metaforyczne ujęcie tematu pozostawia odbiorcy wielość odczytów danej tresci. Odbiorca może odnaleźć w nich siebie i treści, które są mu bliskie.
Zapraszamy serdecznie, tym razem w Dniu Zakochanych chcemy ugościć wszystkich zakochanych i nie zakochanych, pary i singli i wszystkich, którzy myślą pozytywnie:)
ZAPRASZAMY!!!

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 01.10.2020