Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Piaskownica #1: Milena Glowacka Live | Pijana Czapla (Lista Fb*)

Taneczne
Termin: sobota, 15 lutego 23:00

Miejsce: Pijana Czapla

PIASKOWNICA - to świat, do którego zaprasza Was Michał Piasecki autor audycji Elektroniczne Podróże - UWM FM. Weźcie łopatkę, grabki, wiaderko i twórzcie razem z głównymi reżyserami wieczoru zamkowe przestrzenie w klimacie experimental, hypnotic i techno.


Wystąpią:
Milena Glowacka LIVE (Semantica | Delirio | Vanity Pill) - producentka i performerka mieszkającą na co dzień w Reykjaviku, która przylatuje do Polski specjalnie na występ dla olsztyńskiej publiczności. Swój niepowtarzalny styl muzyczny rozwija od 2013 roku, najczęściej skupiając się na estetyce ambientu, brzmieniach eksperymentalnych i techno, w którym łatwo się zapomnieć.
Grała w klubach w całej Europie, takich jak Tresor (Berlin), Zodiak (Bruksela) czy Corsica Studios (Londyn). Jej produkcje ukazały się w takich labelach jak: Semantica Records, Delirio i About Blank. W grudniu 2018 roku wydała swój debiutancki winyl "Immensity EP", w wytwórni Delirio.

Atis / Diamonddemon (Teoria Chaosu, Electronic For a Friend - EFF)

Pandoro (Elektroniczny After, Brwsh)

Piasecki (Piaskownica, Elektroniczne Podróże - UWM FM)


Miejsce: Pijana Czapla, Górna 1, Olsztyn

Start: 23:00

Wejście:
15 PLN* - lista FB "wezmę udział"
20 PLN - pozostali

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 06.04.2020