Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
14
19
Data : Poniedziałek, 19 października
26
Data : Poniedziałek, 26 października
31

Dołącz Do Psychoodpornych. Szkolenie W Olsztynie

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: środa, 12 lutego 18:00

Miejsce: Hotel Warmiński

"Najlepsze szkolenie na jakim byłam/byłem w życiu" - to słowa, które pojawiają się bardzo często po zakończeniu spotkania z Jarosławem Świątkiem. Podczas szkolenia w zajmujący sposób prezentowana jest wiedza na temat mechanizmów stresowych oraz emocjonalnych i co ważniejsze przedstawiane są rewolucyjne narzędzia do opanowywania stresu i budowania odporności psychicznej.

Narzędzia te przyczyniają się do zmian w reakcjach emocjonalnych zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jedno z tych narzędzi wykorzystują w swojej pracy agenci amerykańskich służb specjalnych, najwybitniejsi sportowcy a także przedsiębiorcy.

"W krótkim czasie nauczyłam się podchodzić ze spokojem do nagłych, niespodziewanych wydarzeń" ~ Ania

"Dzięki treningowi CBM, skupiam się wyłącznie na zadaniu do wykonania i nie pozwalam negatywnym myślom zatruć mojej motywacji" ~ Adrian

"Nie jestem już tą samą osobą, a świadomość tego jest nieziemska." ~ Kasia

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Prowadzący

Jarosław Świątek
neuropsycholog, redaktor naczelny Polskiego Portalu Psychologii Społecznej, założyciel Szkoły Inteligencji Emocjonalnej, popularyzator nauki i komentator medialny. Autor książki “Wszyscy kłamią. Nie daj się oszukać!”, doradca i konsultant wielu firm i instytucji w zakresie budowania marki i kreowania wizerunku. Specjalista ds. perswazji, wpływu społecznego, afektywnych podstaw orientacji w otoczeniu, decepcji oraz psychologii reklamy.

 

Adres
Kołobrzeska 1, 10-422 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 01.10.2020