Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

Lecznicza Joga W Parach

Rekreacja
Termin: sobota, 1 lutego 00:00

Miejsce: Monika Robaczewska - Studio Jogi

Zapraszam wszystkich chętnych, niezależnie od stopnia zaawansowania i kondycji fizycznej.
Będziemy pracowali w parach, więc zaproś męża, żonę, przyjaciółkę, przyjaciela, córkę, syna do wspólnego aktywnego wyjazdu. Spędzicie ten czas nie obok siebie, ale prawdziwie razem. Kto przybędzie bez pary, temu para zostanie przydzielona na miejscu :)
Skupimy się na bezpiecznym ruchu, a także dożywianiu na poziomie tkankowym (kostnym, mięśniowym, powięziowym) jak również na poprawie witalności na poziomie psychosomatycznym.
Nie zabraknie jak zwykle nauki prawidłowego, fizjologicznego oddechu.
Poprzez pracę w parach, nauczycie się umiejętnej, prawidłowej wzajemnej pomocy w pozycjach, przez co łatwiej będzie Wam je zrozumieć i prawidłowo odtworzyć na sobie, nadając ciału prawidłowy kierunek ruchu.
Osoby z większym doświadczeniem pogłebią świadomość ciała, a początkujące wprowadzą prawidłowe wzorce ruchu.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 28.09.2020