Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Nowe Ciche Ustawienia Systemowe Wg B. Hellingera - Olsztyn

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 8 lutego 10:00

Miejsce: DOBRY PORT, ul. Nowowiejskiego 1/306, Olsztyn

Porządki miłości wg Berta Hellingera

Podczas warsztatu Nowych Cichych Ustawień Systemowych pracujemy w służbie miłości, przywołania jej ruchu, który z różnych powodów został zatrzymany.

Twórca metody, Bert Hellinger w swojej pracy kierował się właśnie miłością i szacunkiem do drugiego człowieka, a także do jego losu. Sięgał do pokoleń wstecz, aby uwolnić przepływ miłości, który daje siłę następnym pokoleniom.

Podczas warsztatu pracujemy nad tym, co było trudne, bolesne, przemilczane, ukryte w rodzie, po to, aby:
- już dłużej nie powtarzać tego w kolejnych pokoleniach.
- odnaleźć wewnętrzną harmonię, szczęście, spokój, uzdrowienie...
- rozwijać się i podążać za swoją duszą, która wie najlepiej, co jest dla nas właściwe.

Podczas warsztatu pracuje cała grupa - ustawiający i obserwatorzy. Każdy poruszony temat może dotknąć w nas takiej części, która prowadzi do wrastania. Będąc reprezentantem mamy szansę, aby uruchomić w sobie wewnętrzny proces zdrowienia, czego sama niejednokrotnie doświadczyłam osobiście.

Pracujemy z różnymi tematami, np. z chorobami, które zazwyczaj "patrzą" na kogoś wykluczonego w naszym rodzie, w temacie problemów z dziećmi, które nierzadko biorą coś na siebie, żeby odciążyć bliskie im osoby, ale i również w obszarze pracy, pieniędzy, sukcesu, związków....

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.02.2020