Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
14
19
Data : Poniedziałek, 19 października
26
Data : Poniedziałek, 26 października
31

Dżem Z Elektronów

Taneczne
Termin: wtorek, 25 lutego 21:00

Miejsce: Pijana Czapla

Wtorek jest dniem dziwnym. Właściwie to zaraz po poniedziałku, kiedy już przetrawiono weekendowe impresje muzyczne, a jednak jeszcze przed środą, która nie bez powodów nazywana jest małą sobotą i stanowi punkt szczytowy inspiracji na weekend kolejny. I w tym właśnie dniu pojawiła się ostatnio nowa świecka tradycja dżemowania na instrumentach elektronicznych. To najlepsza okazja, żeby zaobserwować jak kilku typów garbi się godzinami nad kolorowymi światełkami. Dobra też okazja, by posłuchać muzyki elektronicznej na żywo we wtorkowe wieczory w Olsztynie. Zapraszamy do Pijanej Czapli.

 

Telefon
575 191 616
Adres
Górna 1, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Czwartek, 01.10.2020