Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Marta Andrzejczyk

Koncerty
Termin: niedziela, 23 lutego 18:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Zapraszamy na recital!
23.02.2020 godz.18
Kobieta Czasownik
Marta Andrzejczyk
Piotr Banaszek -piano
Robert Bielak - skrzypce
gość specjalny Ew Pavlaksson

Marta Andrzejczyk
"Olsztyńska pieśniarka i aktorka. Znana z ciepłej osobowości scenicznej oraz wyjątkowej wrażliwości. Jak nikt potrafi budować atmosferę intymności i władać emocjami słuchaczy. Wyjątkowa, jasna barwa głosu sprawia, że każdy recital w jej wykonaniu oraz piosenki zapisane na płytach „Cicho” i „Cienie ” pozostają niezapomniane.
Jest artystką poszukującą. Eksperymentuje zarówno z formami wyrazu, stylistyką jak i repertuarem. Mogliśmy usłyszeć ją wykonującą całe programy o śmierci czy doświadczeniach wojny, lecz również w repertuarze Wiery Gran lub erotykach ubranych w jej nietuzinkowe poczucie humoru. Jako że eksperyment i improwizacja to jej drugie ja szczęściarze mogą ją wspominać z „Bohemy Północy – Inter Poezji” gdzie w towarzystwie Clicktima pozwoliła sobie na szalone wokalizy i zabawy dźwiękami przy muzycznych wykonaniach tekstów warmińskich poetów."
(za recital „Kobieta czasownik” Marta Andrzejczyk otrzymała II nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Śpiewających Poezję RECITAL 2011)

Kobieta - Czasownik - odmienia się niezależnie od tego, co robi, jakie wykonuje czynności oraz w jakich jest stanach.
(za recital „Kobieta czasownik” Marta Andrzejczyk otrzymała II nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Śpiewających Poezję RECITAL 2011)
Bilet: 30,00

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020