Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Basia Kawa

Koncerty
Termin: niedziela, 8 marca 18:00

Miejsce: Galeria Sowa, Olsztyn, Zamkowa 2

Zapraszamy na niezwykły koncert Basi Kawy w duecie.

8.3.2020 (niedziela), godz. 18:00

Zagrają: Basia Kawa - wokal, elektryczne skrzypce

Błażej Kucman - gitara

Wyjątkowy głos i zaskakujące dźwięki elektrycznych skrzypiec - to mieszanka pełnego pobudzającej kofeiny muzycznego balsamu dla duszy.

Jego autorką jest Basia Kawa - wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka, jedyna osoba w Polsce, która gra na specjalnie skonstruowanych dla niej 5-strunowych skrzypcach elektrycznych z USA.


W programie koncertu są autorskie piosenki z pogranicza softrocka, popu i bluesa oraz znane covery (m.in. Bovska, Jopek, Lindsey Stirling, Mrozu).

W 2013 r. Basia Kawa wydała ze swoim zespołem pierwszą płytę "Małe szczęście" zawierającą 11 autorskich piosenek, z którą koncertowała m.in. podczas Witamina Jazz Festiwalu w Sandomierzu czy na Olsztyńskich Nocach Bluesowych. Występowała m.in. w TVP 1, TVP Polonia, TVP3 Lublin, TVP3 Rzeszów, Radio Wawa, Radio Gdańsk, Polskie Radio Katowice, Polskie Radio Lublin. Dostępna od listopada 2018 r. druga płyta "Zdobyłeś" zawiera 11 autorskich piosenek w języku polskim.

https://www.facebook.com/BasiaKawaMusic/

https://www.youtube.com/watch?v=WFx7soP0xeEW

Cena biletu: 28 zł

 

Telefon
502656902
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Zamkowa 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020