Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Myśl Obrazem! Myślenie Wizualne W Edukacji I Biznesie 08.02.2020

Warsztaty, Kursy
Termin: sobota, 8 lutego 10:00

Miejsce: Centrum Nauka jazdy ul. Mochnackiego 10 lok.1, 10-037 Olsztyn

Wykorzystaj moc twórczego myślenia i przekuj je w rysunki, które zaprezentują twój pomysł, wizję czy prezentację i przykują uwagę każdego, kto je zobaczy.
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na szkolenie z myślenia wizualnego z Moniką Just - trenerką twórczego myślenia, dr nauk społecznych w zakresie pedagogiki twórczości, pedagog, edukator, licencjonowany superwizor treningu twórczości Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności, wykładowca Uniwersytetu Łódzkiego i Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na studiach podyplomowych.
https://www.facebook.com/drmonikajust/
http://just4creativity.pl/www/

Koszt szkolenia: 400 zł
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłacenie zaliczki 150 zł do 15.01.2020r.

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.02.2020