Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
10
11
12
15
22
29

Biodanza.w Stronę Czystej Radości Istnienia.witalność

Warsztaty, Kursy
Termin: piątek, 13 marca 16:00

Miejsce: Przestrzeń Psychologii Zdrowia Grażyna Kulka Olsztyn, ul.Prosta 38 pok.309 (Stare Miasto), Olsztyn

Biodanza.W stronę czystej radości istnienia.Witalność

 

TERMIN: 13 marca 2020 4 -godzinny warsztat godz.16.00-20.00

MIEJSCE: Olsztyn, Centrum

TEMAT WARSZTATU: „W stronę czystej radości istnienia. Witalność.”

Gdy zaczynamy poruszać ciało w sposób harmonijny, szukając naturalności i koordynacji, dotykamy przestrzeni, która przenosi nas w stan zadowolenia. Czujemy, że jesteśmy w swoim ciele. Czujemy się zintegrowani. Uczucie wewnętrznej radości, entuzjazmu i egzystencjalnego spełnienia są charakterystyczne dla osoby żywotnej.
Te zajęcia będą poświęcone witalności. Szukaniu naszego impulsu witalnego, który powoduje, że nasze działania wypełniają się intensywnością, zadowoleniem i energią życiową.

UWAGA: osoby zainteresowane mogą uczestniczyć w dwóch warsztatach tego dnia (o godz.16.00 i o godz.18.15), gdyż oba stanowią ciągłość tematyczną

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Środa, 01.04.2020