Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Klub Podróżnika - Wietnam

Wykłady, Prelekcje, Spotkania
Termin: poniedziałek, 13 stycznia 17:00

Miejsce: Centrum Polsko – Francuskie Côtes d’Armor

Klub Podróżnika zaprasza! Magdalena Klupczyńska, olsztyńska podróżniczka, zabiera nas w podróż do Wietnamu - krainy egzotycznych cudów natury. Projekcja autorskiego filmu pt. "Good morning Wietnam".
Magdalena Klupczyńska - wieloletni nauczyciel akademicki UWM w Olsztynie, od lat podróżuje z kamerą po świecie. Efektem tych wojaży jest ponad trzydzieści filmów z różnych krajów i kontynentów. W każdym filmie wrażenie wizualne uzupełnia rzeczowy komentarz autorki.
W 2011 r. został powołany do życia Klub Podróżnika. Raz w miesiącu, w poniedziałkowe popołudnie, zainteresowani podróżami do ciekawych miejsc na świecie oglądają autorskie filmy Magdaleny Klupczyńskiej.
Po 8 latach działalności Klub ma grono stałych, wiernych bywalców, a także sporo nowych uczestników. Opiekę i organizację spotkań całkowicie bezinteresownie sprawuje „szefowa” Klubu i autorka filmów.

 

Adres
Dąbrowszczaków 39, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 04.08.2020