Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Planetarny Klub Filmowy - Styczeń

Filmy
Termin: poniedziałek, 13 stycznia 19:15

Miejsce: Planeta 11 Olsztyn Piłsudskiego 38

W sennym miasteczku Centerville umarli umierają... nie do końca. Jako zombie wstają z grobów i brutalnie polują na żywych. Mieszkańcy miasta muszą walczyć o przetrwanie.

Co wyjdzie, gdy pomieszamy gatunki tak odległe jak horror i komedia? Na to pytanie spróbuje odpowiedzieć swoim najnowszym filmem w gwiazdorskiej obsadzie (m.in. Bill Murray, Selena Gomez, Steve Buscemi, Danny Glover) reżyser Jim Jarmusch.

Zapraszamy na pierwszy w tym roku seans Planetarnego Klubu Filmowego! Zapewniamy słodki poczęstunek. Spośród uczestników wylosujemy szczęśliwca, którego nagrodzimy 3-miesięcznym abonamentem na multimedia.

 

Telefon
89 5354488
Adres
aleja Piłsudskiego 38, 10-450 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 03.08.2020