Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Poznajmy Się - Przy Dobrym Winie W Kawiarni "moja"

Inne
Termin: piątek, 17 stycznia 18:00

Miejsce: Kawiarnia "Moja" Stare Miasto Stare Miasto 17/21, 10-026 Olsztyn

Pierwsze Spotkanie Noworoczne pod hasłem „Poznajmy się”
Cykl Spotkań przy winie w oparciu o zasady Mindfulness ?
2020-01-17, Olsztyn „Kawiarnia Moja”

W Warmińskiej Winnicy
ze szlachetnych szczepów winorośli produkujemy wino pod własną marką, niepowtarzalne, warmińskie Herkus Monte. Nasze wino nazwane zostało imieniem wojowniczego wodza pruskiego plemienia Natangów. Oprócz wina podniebienia naszych gości cieszyć będą również domowej roboty nalewki z owoców pochodzących z naszej winnicy lub z ekologicznych sprawdzonych przez nas upraw.

Degustację przeprowadzi: Paweł Dąbkowski

Zapraszam Cię do mojego Świata Win…..
Swoją historię z winem rozpocząłem pracując w hotelu Gołębiewski w Mikołajkach. Wtedy to po raz pierwszy służyłem poradą gościom w doborze odpowiedniego wina do konkretnego posiłku. Następne pełniłem funkcję Kelnera i Barmana w hotelu Marina w Sile, restauracji Casablanca w Olsztynie oraz jako obsługa sommelierska bankietów, które wymagały coraz większej znajomości tematu wina. Z czasem okazało się, że jest to moją pasją, którą mogę realizować przy wytwarzaniu wina Herkus Monte pochodzącego z Warmińskiej Winnicy, z którą jestem od wielu lat „rodzinnie” związany.
Ponadto jestem członkiem nieformalnej grupy pasjonatów gastronomii Custom Service, nieodłącznie związany z Kuźnią Społeczną jako wolontariusz.

Gorąco zachęcamy Państwa do wspólnego spędzania czasu, ciesząc się obecnością zgromadzonych gości ?

Podczas degustacji oferujemy Państwu przekąski w postaci deski serów, wędlin oraz wytrawnych tartaletek podkreślających walory degustowanych trunków ?

 

Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 07.08.2020