Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
8
Data : Sobota, 8 lutego

Ostatni Taki Pejzaż - Finisaż

Wystawy, Wernisaże
Termin: piątek, 28 lutego 17:30

Miejsce: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

20 zdjęć wybranych spośród tych, które powstały na przestrzeni 10 lat na Warmii, krainie, w której zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Kilka z nich było już wystawianych, niektóre ukazały się w prasie. Wszystkie można kupić w formie galeryjnych odbitek spełniających standardy fotografii kolekcjonerskiej.

Postanowiłem pokazać wystawę w miejscach związanych z moimi ukochanymi okolicami, które często odwiedzam z aparatem. Dlatego ma ona charakter objazdowy i będzie krążyć sobie po Warmii, dopóki nie zacznie robić się ciepło. Wtedy może odleci do ciepłych krajów... Tymczasem zapraszam, gdzie komu bliżej!

Zapraszamy na oglądanie wystawy w Planecie 11 w Olsztynie od początku lutego. A potem na finisaż 28 lutego o 17:30, podczas którego będzie można po raz ostatni zobaczyć zdjęcia, a jeśli kto zechce - umówić się ze mną na zakup odbitki.

Więcej informacji o wystawie: https://oleszczuk.art/ostatni-taki-pejzaz-wystawa-objazdowa/

 

Telefon
(+48 89) 650-04-20
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
aleja Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 25.02.2020