Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Kalendarz Astronomiczny Na Rok 2020

Inne
Termin: sobota, 11 stycznia 14:00

Miejsce: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne

Jak co roku, o tej porze zapraszamy Państwa do Planetarium w sobotę 11 stycznia o godzinie 14:00 na Kalendarz Astronomiczny na 2020 rok. Dzięki aparaturze planetarium prześledzimy zjawiska astronomiczne, które będzie można obserwować na niebie. Miedzy innymi spróbujemy policzyć ile będzie księżycowych pełni oraz gdzie i kiedy pojawią się planety na niebie. Opowiemy też o kilku rocznicach związanych z wybitnymi postaciami ze świata astronomii i fizyki.

Cena biletu - 5 zł.

 

Telefon
(+48 89) 650-04-20
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
aleja Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Piątek, 07.08.2020