Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
30

Mateusz Gawęda Trio - Koncert

Koncerty
Termin: sobota, 18 stycznia 19:00

Miejsce: Galeria Usługa Jazz Bar

Mateusz Gawęda TRIO :
Mateusz Gawęda - fortepian
Alan Wykpisz - kontrabas
Grzegorz Pałka - perkusja
Trio pracuje ze sobą od 2014r.Wykonuje swój autorski program złożony z kompozycji Mateusza Gawędy, inspirowanych głównie jazzem z lat 60-tych, muzyką europejską XX wieku oraz muzyką współczesną.Słowa, które najlepiej mogłyby opisać muzykę zespołu to - świeżość, dojrzałość, emocje, zabawa i ciemność.

W 2016r TRIO nagrało debiutancki album pt." Overnight Tales", który był i jest bardzo entuzjastycznie odbierany przez publiczność oraz krytyków( m.in. otrzymał nominację do nagrody Fryderyki 2017 w kategorii Muzyka Jazzowa - fonograficzny debiut roku) w 2018 roku ukazała się kolejna płyta zespołu pt." Falstart".
Bilety dostępne w Galerii Usługa Jazz Bar w cenie 40zł

 

Telefon
509 611 181
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
źródło wydarzenia
Adres
10-019, Stare Miasto 2, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Poniedziałek, 28.09.2020