Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
17
Data : Poniedziałek, 17 sierpnia

Medytacje Olsztyn - Naucz Się Medytować Z Magdą O.

Warsztaty, Kursy
Termin: wtorek, 7 stycznia 18:30

Miejsce: Książnica Polska

,,Pokonaj swój umysł, a pokochasz świat "

Kochani !

Całe nasze życie, zależy od stanu naszego umysłu, naszego wnętrza. Cały nasz świat zewnętrzny jest niczym innym, jak odzwierciedleniem tego, co ,,nosimy w sobie ". Życie, to wielkie zwierciadło, odbijające nas i nasz wewnętrzny świat.

Każdy z nas dąży do szczęścia i często gubimy się w tym pędzie życia codziennego. Szukamy szczęścia dokładnie tam, gdzie na próżno go znajdujemy... Myślimy, że znajdziemy szczęście wyruszając w podroż do Indii, jak kupimy najnowszy iphone, czerwone ferrari lub gdy będziemy z wymarzonym partnerem. Szukamy na zewnątrz tego, co tak naprawdę jest w nas samych...

W ciągu ułamka sekundy nasz mózg produkuje 1000 myśli.
Części tych myśli jesteśmy nieświadomi i czasami znikają one w podświadomości, utykają tam, a potem stamtąd oddziałują na nasz umysł świadomy. Z tych myśli powstają następnie uczucia, emocje, pragnienia, nasze projekcje i fantazje. Zamiast kontroli i opanowania umysłu to często on, nasz umysł, kieruje nami, co w efekcie powoduje kompulsywne zachowania i decyzje, problemy w komunikacji z innymi i STRES, którego sami jesteśmy przyczyną. Jakość naszego życia spada, a my sami jesteśmy niezadowoleni z siebie ?

Jak odnaleźć drogę do swojego wnętrza, usłyszeć swoje serce i odnaleźć siebie?
Jak być szczęśliwym i spełnionym?
To proste - przyjdź na zajęcia a ja nauczę cię medytować.

Dlaczego medytacja ?
Medytacja pozwala przełamać podświadome zatory i blokady umysłu, co w efekcie pozwala nam na bardziej harmonijne i szczęśliwe życie. W krótkim czasie możesz doświadczyć uwolnienia ogromnej ilości bagażu, który nosisz w swoim umyśle. Uwalniasz swój umysł i stajesz się bardziej świadomy, a Twoje życie zmienia się na lepsze.
Wgląd w siebie pozwala zmierzyć się z wewnętrznymi lękami, ograniczeniami i blokadami umysłu oraz z nieuporządkowaną przeszłością. Medytacja pozwala ci się zrelaksować, oczyścić umysł i UWOLNIĆ OD STRESU.

 

Telefon
506 689 996
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Plac Jana Pawla II 2/3, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Wtorek, 04.08.2020