Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
7
8
9
23
30

Mhhf Miejski Hip Hop Festiwal | Olsztyn Hala Urania

Koncerty
Termin: sobota, 14 marca 19:00

Miejsce: Hala "Urania"

Po sukcesie i w całości wyprzedanej XVIII-ta Edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2019 nie zwalniamy tempa i już teraz ogłaszamy zimową edycję #MHHF Miejski Hip Hop Festiwal.

Wystąpią:
- Malik Montana
- Sarius
- Żabson
- White 2115
- Young Igi
- Oki
- Miły Atz
- Rizi Beizeti

Prowadzenie Edzio/ DJ Abdool

Trzecie z czterech wydarzeń odbędzie się w hali Urania przy ul. Piłsudskiego 44 w Olsztynie, a pozostałe:
14 marca 2020 Olsztyn
18 kwietnia 2020 Warszawa
8 sierpnia 2020 Koszalin

W sprawie sponsoringu i patronów medialnych prosimy o kontakt na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA!
Osoby poniżej 15 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 15 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

 

Adres
Hala Urania, Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Niedziela, 12.07.2020