Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
28
30

Wykład: Najcenniejsze Obraz W Polsce I Ich Historia.

Wystawy, Wernisaże
Termin: środa, 15 stycznia 17:00

Miejsce: BWA - Biuro Wystaw Artystycznych

BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu "Środa dla seniora", które odbędzie się 15 stycznia (środa) o godz. 17:00 w siedzibie galerii – Piłsudskiego 38, Olsztyn.

"Środa dla seniora" to propozycja dedykowana dla osób starszych, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kultury i sztuki. Program spotkań obejmuje tematyczne prelekcje pogłębione dyskusją z uczestnikami.

W nowym roku podejmiemy temat najcenniejszych obrazów, które znajdują się w Polsce. Spojrzymy na nie pod kątem znaczenia kulturowego w kręgu europejskim oraz światowym, jak również pod względem społecznej wartości i oceny naszego dziedzictwa. Zestawimy ze sobą dzieła, które są ważne dla sztuki światowej, z tymi które cenią Polacy.

Zwrócimy również uwagę na fakt, że aby zobaczyć arcydzieła światowej klasy wcale nie musimy jechać na zagraniczną wycieczkę, a wystarczy udać się w podróż po kraju.


Wykład poprowadzi Monika Sadowska (specjalistka ds. wystaw i promocji w BWA).

*Udział w wykładzie: 1 zł

 

Telefon
89 533 51 08
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres
Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 38, 11-041 Olsztyn, Polska

 

Mapa


Wspierane przez iCagenda

 

CoGdzieKiedy,
Olsztyn,
Warmińsko-Mazurskie
Polska

Telefon: 504 707 227
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona: www.cogdziekiedy.olsztyn.pl

O Nas

Portal informacyjny miasta Olsztyna. Znajdziesz tutaj informacje o spektaklach, filmach, koncertach, wystawach i wielu innych wydarzeniach odbywających się w naszym mieście.

W zasadzie nie zajmujemy się polityką, ani codziennymi informacjami skandalizującymi. Jednak czasem możemy zrobic odstępstwo od tej reguły.

Sobota, 06.06.2020